Kanał Rss

Czym są Rss
System Rss na www.turisminsieme.com jest usługą, dzięki której widzisz nowości  i uaktualnienia strony, automatycznie i bezpłatnie. Za każdym razem, gdy dodawane są nowe oferty wakacji na stronach Turisminsieme, znajdziesz je bezpośrednio na swoim komputerze, dzięki czemu będziesz mógł zapoznać się z nimi w łatwy i wygodny sposób.

Korzyści Rss Turisminsieme 
Z Rss Turisminsieme nigdy nie przegapisz najlepszej okazji na swoje wakacje.   
Poinformujemy Cię natychmiast po pojawieniu się nowych ofert dla rodzin czy ofert all inclusive w hotelach w Rimini, będziesz mógł skorzystać od razu z nowych ofert last minute na Wybrzeżu Adriatyckim w nieporównywalnie niskich cenach, poznać wydarzenia i atrakcje, jakie ta okolica proponuje o każdej porze roku.
 
Możesz spersonalizować informacje zgodnie z Twoimi potrzebami : do Ciebie należy wybór, co będziesz otrzymywał.  Zapisując się do “Wszystkie oferty Turisminsieme” będziesz znał wszystkie nowości strony. Jeśli wybierzesz jeden lub więcej interesujących Cię kanałów, otrzymasz tylko informacje o ofertach związanych z nimi, np. propozycje zakwaterowania w czasie “Targów i kongresów”, nowości “Wakacji sportowych”, czy pakiety “Kultura i sztuka”.

Zapisanie się do Rss Turisminsieme  
Aktualnie główne przeglądarki internetowe pozwalają na wyświetlanie Rss, do których jest się zapisanym,  w łatwy i intuicyjny sposób.  
Wystarczy wybrać na tej stronie kanały tematyczne, które Cię interesują. Musisz jedynie zaznaczyć, czy chcesz by informacje były wyświetlane na liście ulubionych w Twojej przeglądarce, albo czy chcesz utworzyć specjalny folder, czy może chcesz skorzystać z programu Rss, jeśli jeszcze takiego nie używasz.

Wszystkie oferty Turisminsieme

Nowy Rok na Wybrzeżu Adriatyckim

Wakacje na wybrzeżu pełnym parków rozrywki

Targi i kongresy

Last minute Wybrzeże Adriatyckie

Wakacje z rodziną

Wydarzenia kulinarne w Regionie

Boże Narodzenie na Wybrzeżu Adriatyckim

Wydarzenia, spektakle i koncerty

Wakacje sportowe

Młodzi noc & dzień

Kultura i sztuka

Hotel dla wegetarian i wegan

Turystyka romantyczna

Centra odnowy biologicznej

Lato, morze i plaża

Zakupy i Outlet tour

Wakacje dla osób powyżej 65 lat

Szkoła turystyki

Zniżki święta

Długie weekendy wiosenne

Wielkanoc na Wybrzeżu Adriatyckim

Nasze oferty
20 Aktywne oferty!

Lista mailingowa

Zapisz się na naszą listę mailingową, aby znać zawsze najnowsze oferty wakacji na Wybrzeżu Adriatyckim.
Możesz otrzymywać wszystkie aktualne oferty na dany okres roku!

Kanał Rss

Skorzystaj z naszych kanałów rss, aby być zawsze na bieżąco otrzymując nasze oferty bezpośrednio na Twój czytnik kanałów rss.