Oferty All inclusive dla osób powyżej 65 lat

Na Wybrzeżu Adriatyckim wakacje nie liczą lat, oferty dla osób powyżej 65 lat i pakiety all inclusive dla osób starszych w hotelach w Rimini i w pensjonatach w Riccione.

Brak ofert w tym kanale tematycznym!

All inclusive dla osób powyżej 65 lat


Wybrzeże Adriatyckie jest znane na całym świecie z wysokiej jakości oferowanych usług turystycznych, skierowanych do osób w każdym wieku i z każdego zakątka świata. Rozrywka, kultura, muzyka, morze i komfort - to idealne połączenie dla młodych, ale też dla osób starszych, które również mogą skorzystać z ofert wakacji all inclusive w hotelach w Rimini lub z wyjątkowych pakietów w konkurencyjnych cenach.

Tysiące turystów w starszym wieku odwiedzają piękne nadmorskie miasta od wiosny po jesień, korzystając z ofert all inclusive dla osób powyżej 65 lat w hotelach w Rimini, w pensjonatach w Gabicce Mare i w przytulnych hotelach w Riccione. Pakiety obejmują zakwaterowanie, pyszne posiłki regionalne, usługi opcjonalne stworzone z myślą o zapewnieniu komfortowych wakacji i wielu okazji do rozrywki ludziom starszym.

Piękne morze w Rimini, zadbana plaża, komfortowe usługi oferowane przez kąpieliska od Torre Pedrera po Gabicce Mare pozwalają osobom w każdym wieku w pełni cieszyć się letnimi wakacjami. Wiele pakietów all inclusive w hotelach położonych przy plaży w Rimini obejmuje znaczne zniżki na korzystanie z usług oferowanych przez obiekty kapieliskowe.

Po spacerze wzdłuż brzegu morza, grze w kule i zrelaksowaniu się pod parasolem plażowym, starsze osoby przebywające na wakacjach w Rimini mogą rozpocząć wieczorną zabawę. Znajduje się tu wiele plaż, które po zachodzie słońca zamieniają się w parkiety do tańca z orkiestrą na żywo, grającą najlepsze regionalne spokojne utwory. Pokazy fajerwerków i imprezy nad brzegiem morza uzupełniają bogaty program wakacji all inclusive w Rimini.

W mniej upalne dni starsze osoby przebywające na wakacjach w hotelach na Wybrzeżu mogą uczestniczyć w wycieczkach w głąb regionu lub w zwiedzaniu zabytkowych miast, jak np. centrum Rimini i pobliskich miasteczek, czy wybrać się na jeden z wielu festynów, na których można skosztować kulinarnych przysmaków i win oraz pobawić się w towarzystwie innych osób.
Nasze oferty
20 Aktywne oferty!

Lista mailingowa

Zapisz się na naszą listę mailingową, aby znać zawsze najnowsze oferty wakacji na Wybrzeżu Adriatyckim.
Możesz otrzymywać wszystkie aktualne oferty na dany okres roku!

Kanał Rss

Skorzystaj z naszych kanałów rss, aby być zawsze na bieżąco otrzymując nasze oferty bezpośrednio na Twój czytnik kanałów rss.