Oferty Różowa noc

Różowa noc – muzyka, spektakle, koncerty i rozrywka od zachodu do wschodu słońca, czyli niepowtarzalna letnia impreza na plażach Wybrzeża Adriatyckiego.

Brak ofert w tym kanale tematycznym!

Różowa noc


Różowa noc jest największym wydarzeniem na Wybrzeżu Adriatyckim, wydarzeniem, które zabarwia na różowo 110 kilometrów plaży, lokale, małe miasteczka i centra nadmorskich miast, zaangażowane w ten “Letni Nowy Rok”.

Zabawa rozpoczyna się o zachodzie słońca i trwa aż do rana przy koncertach, wystawach, spektaklach, przedstawieniach teatralnych, instalacjach, odbywających się na tle magicznych scenerii oświetlonych na różowo. Place, ulice i lokale w Rimini, Riccione i innych miastach Wybrzeża zamieniają się w ogromne sceny pełne rozrywki.

Podczas tego niesamowitego wydarzenia nie tylko Wybrzeże, ale również małe miasteczka położone w głębi regionu oraz San Marino, stają się jedną wielką przestrzenią, wspólnym miejscem, gdzie zabawa nigdy się nie kończy i gdzie najważniejsza jest typowa gościnność regionu Emilia-Romania.

Miliony młodych ludzi spotykają się tu co roku, aby razem przeżyć tę najdłuższą noc lata; wielu włoskich i zagranicznych turystów rezerwuje hotele w Rimini i innych nadmorskich miejscowościach na Różową Noc, korzystając z weekendowych ofert w Rimini, tygodniowych pobytów w hotelu w Riccione lub wakacji all inclusive w najbardziej popularnych miejscowościach Wybrzeża Adriatyckiego.

Kto miał już okazję przebywać na Wybrzeżu podczas Różowej nocy, dobrze wie, że oferuje ona naprawdę bogaty i intensywny program - ponad 300 atrakcji, dziesiątki koncertów muzycznych z udziałem światowej sławy artystów, odbywające się na plaży i na placach, o różnych godzinach, tak by wielbiciele muzyki mieli możliwość obejrzenia jak największej liczby wystąpień w ciągu zaledwie jednej nocy.

Na scenach na świeżym powietrzu występują również komicy, pisarze i aktorzy, proponując wspaniałe przedstawienia i emocjonujące chwile z kulturą. A poza tym dla wszystkich otwarte będą dyskoteki, lokale na plaży, restauracje, będące uzupełnieniem tego wydarzenia, które na pewno na długo pozostanie w pamięci.
Nasze oferty
20 Aktywne oferty!

Lista mailingowa

Zapisz się na naszą listę mailingową, aby znać zawsze najnowsze oferty wakacji na Wybrzeżu Adriatyckim.
Możesz otrzymywać wszystkie aktualne oferty na dany okres roku!

Kanał Rss

Skorzystaj z naszych kanałów rss, aby być zawsze na bieżąco otrzymując nasze oferty bezpośrednio na Twój czytnik kanałów rss.